אודות

אודות

ד"ר שוורץ יהודה הינו רופא ריאות מומחה, המספק שירותים רפואיים בתחום הן לילדים והן למבוגרים. כיום הינו מנהל מכון הריאות שבמרכז הרפואי תל-אביב ע"ש סוראסקי (איכילוב).

ניסיון קליני
לד"ר שוורץ ניסיון מקצועי נרחב בתחום רפואת ריאות בילדים ובמבוגרים. הוא שירת בצה"ל כקצין רפואה תעופתית, ושירת כרופא תעופתי בחיל האוויר. כיום, במקביל לעבודתו כמנהל מכון הריאות של מרכז רפואי תל-אביבי (איכילוב), הוא משמש כיועץ בכיר בתחום הריאות של החיל. בשנת 1988 אף נבחר לקצין מילואים מצטיין לשנת 2008 ביחידה לרפואה אווירית.
רקע אקדמי
פעילות מחקרית ותרומה לתחום רפואת הריאות
ד"ר שוורץ עוסק בפיתוח של מערכת ניווט ממוחשבת לברונכוסקופיה בשיתוף עם חברת SuperDimension. מערכת זו נועדה לשפר את יכולת אבחון מחלות ריאה שבהיקף הריאה. עד פיתוח זה, לא היה ביכולת הברונכוסקופ לאבחן באופן המיטבי. כיום המכשיר שיפר את יכולת האיבחון מ- 30% ל- 75% ואף מאפשר טיפול. ד"ר שוורץ ביצע את הניסוי הראשון בעולם בחולים עם תהליך שתופס מקום פריפרי בריאות. המערכת היום בשימוש בכ- 800 מרכזים מובילים בעולם.

בנוסך לכך, ד"ר שוורץ חתום על עשרות פרסומים מקצועיים ובינלאומיים ו- 3 פרקים שנכתבו ושפורסמו בספרי מדעים. כמו כן, הוא הרצה ב- 120 כנסים מדעיים בכל רחבי העולם.

הנכם מוזמנים ליצור קשר עם המרפאות שבהן הרופא מקבל, בכדי לתאם תור ולקבל ייעוץ מקצועי.

ד''ר שוורץ יהודה מומחה ריאות
דילוג לתוכן